Радіатор охолодження Peugeot 1.4-2.0 92-96, NRF 58889. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58889
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58889 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PEUGEOT — 405 II (4B) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 79 л.с. | 1992–1994 |
| 1.4 75 л.с. | 1992–1995 |
| 1.6 92 л.с. | 1992–1994 |
| 1.6 90 л.с. | 1992–1997 |
| 1.6 88 л.с. | 1992–1995 |
| 1.8 103 л.с. | 1996–1999 |
| 1.8 101 л.с. | 1992–1995 |
| 1.9 D 69 л.с. | 1992–1994 |
| 1.9 D 71 л.с. | 1997–1999 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1992–1995 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1994–1995 |
| 2.0 121 л.с. | 1992–1995 |
| 2.0 16V 150 л.с. | 1994–1995 |
| 2.0 MI-16 152 л.с. | 1992–1995 |
| 2.0 X4 121 л.с. | 1992–1995 |
| PEUGEOT — 405 II Break (4E) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1992–1996 |
| 1.6 88 л.с. | 1992–1996 |
| 1.8 101 л.с. | 1992–1996 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1992–1996 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1994–1996 |
| 2.0 121 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 4x4 121 л.с. | 1992–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58889 |
| Кросс-номери | 0108.3362, 021V24, 027-60-01958, 038-017-0013, 100769, 10-25036-SX, 1301G3, 1301G4, 1301G5, 1301G7, 1301J2, 1301JQ, 160044N, 363130, 40002125, 470R0409, 63526, 63528, 730575, 730974, DCM2739, E101J07, PE2132, PEA2125, PR 0540A1, PR 0540A4, R20060 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 405 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 610 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 378 |
| для оригінального номера | 1301G3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 284,35 ₴







