
Радіатор кондиціонера Audi A4/A5/A6/A7/Q5/Porsche Macan 1.8-4.0 07-, NRF 350046
4 858,65 ₴
- В наявності
- Код: 350046
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Audi A4/A5/A6/A7/Q5/Porsche Macan 1.8-4.0 07-, NRF 350046. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350046
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350046 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A5 Sportback (8TA) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 TFSI 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2011–н.в. |
| S5 quattro 333 л.с. | 2009–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid quattro 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 224 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 250 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2012–н.в. |
| SQ5 TDI quattro | 2015–н.в. |
| SQ5 TDI quattro 313 л.с. | 2012–н.в. |
| SQ5 TDI quattro 326 л.с. | 2015–н.в. |
| SQ5 TFSI quattro 354 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350046 |
| Кросс-номери | 003-016-0033, 03005352, 03005360, 0810.3046, 10-45181-SX, 107079, 1637845280, 1770-0023, 1770-0520, 188537, 261042, 261673, 30311803CP, 350203827000, 357770, 375800, 43576, 448C0117, 482024N, 4G0260401A, 4G0260403A, 4G0260403B, 4G0260403N, 4G0260403P |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 625 мм |
| Ширина ядра радіатора | 341 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, A7, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 18 |
| Випускн.-Ø [мм] | 15,4 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 625 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | M10x1,25 |
| Хладагент | R 134a |
| Ширина мережі [мм] | 341 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 858,65 ₴






