
Радіатор охолодження Mitsubishi Lancer 1.3/2.0 03-, NRF 53779
3 549,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53779
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Mitsubishi Lancer 1.3/2.0 03-, NRF 53779. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53779
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53779 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 (CS3A) 98 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 (CS9A) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| MITSUBISHI — LANCER Kombi (CS_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 98 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 135 л.с. | 2003–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53779 |
| Кросс-номери | 0116.3030, 10-25169-SX, 105316, 140007N, 32002199, 32431, 3321-1014, 374000, 62894, 8580706, ACRB143, CR 1483 000S, DCM2525, LRc 11157, MR497740, MR968856, MR968857, MT2199, MT2214, PR 4010A1, R12168-1, RDA163030, RDA163030, RDA163030, WG1722595 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 684 мм |
| Ширина ядра радіатора | 373 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 17 |
| Довжина мережі [мм] | 684 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 373 |
| для оригінального номера | MR497740 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 549,98 ₴




