
Радіатор охолодження Renault Clio 1.0-1.3/1.5 dCi 19-/Nissan Juke 1.0 19- (МКПП), NRF 550070
4 547,70 ₴
- В наявності
- Код: 550070
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Clio 1.0-1.3/1.5 dCi 19-/Nissan Juke 1.0 19- (МКПП), NRF 550070. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550070
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550070 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO V (B7_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 LPG (B7MT) 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.0 TCe 100 (B7MT) 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.3 TCe 130 (B7MF) 131 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 115 (B7AD) 116 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 85 (B7AG) 86 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550070 |
| Кросс-номери | 13012725, 214105FA0B, 214106666R |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 395 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 547,70 ₴




