Радіатор пічки Ford Transit 2.2D-3.2D 06-, NRF 54227. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54227
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54227 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT Van (FA_ _) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_) 86 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_) 100 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 TDCi 125 л.с. | 2002–2006 |
| 2.3 16V [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_) 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 DI (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_) 90 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_) 120 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 TD 75 л.с. | 2000–2003 |
| 2.4 TDCi 137 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 TDE 125 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 TDE 115 л.с. | 2004–2006 |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (FM_ _, FN_ _) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI (F_E_, F_F_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (F_E_, F_F_) 86 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (F_E_, F_F_) 100 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 TDCi (F_E_, F_F_) 125 л.с. | 2002–2006 |
| 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.3 BiFuel 143 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 90 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 120 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 TDCi 137 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 TDE 125 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 TDE 115 л.с. | 2004–2006 |
| FORD — TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 86 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) 100 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_) 125 л.с. | 2002–2006 |
| 2.3 16V [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_) 146 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_) 90 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_) 75 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_) 120 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 TDCi 137 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 TDE 115 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 TDE (F_C_, F_B_, F_A_) 125 л.с. | 2001–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54227 |
| Кросс-номери | 0605.3030, 099022N, 13.71000, 18006317, 4042576, 4166487, 669544, 71768, 7760031, 812364, 94009, AH 230 000S, FD6317, FT55031, M-212111A, V25-61-0001, WG2017047, WG2161996, WG2180109, WG2321583, YC1H18B539BA, YC1H18B539BB |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 245 мм |
| Ширина ядра радіатора | 150 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 245 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 691,35 ₴






