Радіатор охолодження Toyota Avensis 1.6 97-00, NRF 53266. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53266
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53266 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AVENSIS (_T22_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AT220_) 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.6 (AT220_) 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 (AT221_) 110 л.с. | 1997–2000 |
| TOYOTA — AVENSIS Liftback (_T22_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AT220_) 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.6 (AT220_) 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 (AT221_) 110 л.с. | 1997–2000 |
| TOYOTA — AVENSIS Station Wagon (_T22_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AT220_) 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.6 (AT220_) 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 (AT221_) 110 л.с. | 1997–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53266 |
| Кросс-номери | 0115.3097, 028N49, 051-017-0009, 102347, 130.198, 1553916, 1640002270, 1640002310, 1640302310, 1740-0401, 211960N, 351965, 53002237, 64781A, 64782A, 732950, 736-1003, 8500186, AC532648, CR 543 000S, DCM3201, DRM50117, MK-1109, R12264, RB-2248, RDA153097 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 658 мм |
| Ширина ядра радіатора | 325 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 658 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 325 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 225,03 ₴








