
Радіатор охолодження Citroen C1/Toyota Aygo 1.2 14- (МКПП), NRF 550181
3 463,54 ₴
- В наявності
- Код: 550181
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Citroen C1/Toyota Aygo 1.2 14- (МКПП), NRF 550181. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550181
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550181 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C1 II (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 VTi 82 82 л.с. | 2014–н.в. |
| TOYOTA — AYGO (PAB4_, KGB4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550181 |
| Кросс-номери | 1611071280, 16400YV030, 40002411, 636016, 691059, 735633, B000622380 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 372 мм |
| Ширина ядра радіатора | 340 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 108, C1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 463,54 ₴




