
Радіатор кондиціонера Citroen Berlingo 1.6HDI 05-, NRF 35610
3 275,53 ₴
- В наявності
- Код: 35610
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Citroen Berlingo 1.6HDI 05-, NRF 35610. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35610
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35610 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 I (LC_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 16V Bio-Flex 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 THP 140 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi | 2007–2008 |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C4 II (B7) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 | 2015–н.в. |
| 1.2 THP 130 130 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 VTi 95 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 115 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 LPG 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C4 Picasso I (UD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2007–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — DS4 (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 160 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2011–н.в. |
| CITROEN — DS5 (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2011–2015 |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 THP 165 Hybrid 165 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 HDi 200 Hybrid4 Привод на все колеса 200 л.с. | 2011–2015 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35610 |
| Кросс-номери | 009-016-0016, 0225995, 027-60-06670, 062007N, 0803.3023, 09005231, 09005283, 103672, 10-45222-SX, 1610161980, 1610161980, 1610161980, 1610161980, 188538, 260058, 30311662CP, 32302, 350203714000, 350203721000, 350203820000, 350203916000, 377200, 43196 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, 307, 308, Berlingo, RCZ, C4, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 525 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 275,53 ₴





