
Радіатор пічки Renault Trafic 2.0/2.0-2.5 dCi 01-, NRF 54485
1 762,27 ₴
- В наявності
- Код: 54485
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Renault Trafic 2.0/2.0-2.5 dCi 01-, NRF 54485.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| OPEL | VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) | 1.9 Di 82 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) | 1.9 DTI 101 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) | 2.0 16V 120 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) | 2.0 CDTI 90 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) | 2.0 CDTI 114 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) | 2.0 ECOTEC 117 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) | 2.5 CDTI 114 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) | 2.5 CDTI 146 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) | 2.5 DTi 135 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO Combi (J7) | 1.9 DTI 101 л.с. (2001-н.в.) | 2001–н.в. |
| OPEL | VIVARO Combi (J7) | 2.0 CDTI 90 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO Combi (J7) | 2.0 CDTI 114 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO Combi (J7) | 2.0 ECOTEC 117 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO Combi (J7) | 2.5 CDTI 114 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO Combi (J7) | 2.5 CDTI 146 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO Combi (J7) | 2.5 DTI 135 л.с. (2003-н.в.) | 2003–н.в. |
| OPEL | VIVARO фургон (F7) | 1.9 DTI 101 л.с. (2001-н.в.) | 2001–н.в. |
| OPEL | VIVARO фургон (F7) | 2.0 CDTI 90 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO фургон (F7) | 2.0 CDTI 114 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO фургон (F7) | 2.0 ECOTEC 117 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO фургон (F7) | 2.5 CDTI 114 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO фургон (F7) | 2.5 CDTI 146 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| OPEL | VIVARO фургон (F7) | 2.5 DTI 135 л.с. (2003-н.в.) | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54485 |
| Кросс-номери | 4451005, 707184, 93198689 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 158 мм |
| Ширина ядра радіатора | 260 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vivaro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 762,27 ₴




