
Радіатор охолодження Renault Scenic 1.5 dCi 16-, NRF 550202
3 742,79 ₴
- В наявності
- Код: 550202
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Scenic 1.5 dCi 16-, NRF 550202. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550202
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550202 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — GRAND SCÉNIC IV (R9_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC IV (J9_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 95 95 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550202 |
| Кросс-номери | 214100992R, 43012716 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 456 мм |
| Ширина ядра радіатора | 198 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 742,79 ₴




