
Радіатор охолодження Nissan X-Trail 2.0-2.5 01- (450x686x26) (4x4), NRF 53453
5 222,99 ₴
- В наявності
- Код: 53453
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Nissan X-Trail 2.0-2.5 01- (450x686x26) (4x4), NRF 53453. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53453
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53453 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — X-TRAIL (T30) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 150 л.с. | 2001–2013 |
| 2.0 4x4 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 4x4 165 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53453 |
| Кросс-номери | 037-017-0095, 070117N, 10-25339-SX, 103348, 13002239, 1740-0252, 214608H900, 214609H200, 21460EQ30A, 21460EQ30B, 32439, 348020, 68704, 735064, CR 1877 000S, DCM1839, DN2239, DRM46005, LRc 141H8, MK-1228, MK-1573, RB-1103, RDA213041, RDA213041, RDA213041 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 688 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 222,99 ₴





