
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Previa/Rav 4 III 2.0-3.5 00-, NRF 35641
5 102,85 ₴
- В наявності
- Код: 35641
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Previa/Rav 4 III 2.0-3.5 00-, NRF 35641. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35641
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35641 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ESTIMA III (ACR5_, GSR5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (ACA31, ACA33) 170 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 158 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 4WD 158 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 VVT-i 4WD 152 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D-CAT 4WD 177 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 VVTi 170 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35641 |
| Кросс-номери | 0223737, 051-016-0018, 0815.3025, 10-45156-SX, 104767, 212063N, 260483, 350203742000, 390000, 43270, 448C0112, 53005410, 5461-9826, 667057, 728M72, 7800030, 814204, 8668700, 8846042100, 8846042120, 940021, A70-62-0011, AC 798 000S, AC830037, CCS-TY-009 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 410 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, Previa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 650 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 102,85 ₴







