Радіатор кондиціонера Fiat Doblo 1.4-1.6 01-, NRF 35752. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35752
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35752 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DOBLO (119) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V (223AXD1A) 103 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 Natural Power 103 л.с. | 2002–н.в. |
| FIAT — DOBLO Cargo (223) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V (223ZXD1A) 103 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 Natural Power 103 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35752 |
| Кросс-номери | 016-016-0028, 0804.2067, 082045N, 10-45619-SX, 104777, 17005342, 261603, 345355, 43261, 51758873, 51801843, 667109, 7800379, 814401, 8348510, 940061, AC 830 000P, BSG 25-525-013, C12589, CCS-FT-024, CF20435, DCC1628, DCN09042, FT5342D, FT909C004 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 562 мм |
| Ширина ядра радіатора | 311 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 15,4 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 562 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 311 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 901,12 ₴






