
Радіатор охолодження Toyota Hilux 2.5-3.0 D-4D 05-15 (МКПП), NRF 58491
6 630,99 ₴
- В наявності
- Код: 58491
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Toyota Hilux 2.5-3.0 D-4D 05-15 (МКПП), NRF 58491. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58491
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58491 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — HILUX (VIGO) III пикап (TGN1_, GGN2_, GGN1_, KUN2_, KUN1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 4WD 102 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 D-4D 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 D-4D (KUN15_, KDN1_) 88 л.с. | 2005–2006 |
| 2.5 D-4D 4WD 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 D-4D 4WD 144 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 D-4D 4WD 171 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58491 |
| Кросс-номери | 164000L120, 164000L140, 164000L160, 164000L210, 53002432, 646807 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 651 мм |
| Ширина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 630,99 ₴




