
Радіатор охолодження Renault Clio 1.5 dCi 12- (МКПП), NRF 550218
5 172,91 ₴
- В наявності
- Код: 550218
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Clio 1.5 dCi 12- (МКПП), NRF 550218. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550218
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550218 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO IV (BH_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 90 90 л.с. | 2012–н.в. |
| RENAULT — CLIO IV Grandtour (KH_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 90 90 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550218 |
| Кросс-номери | 214102590R, 43012708, 606760 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 508 мм |
| Ширина ядра радіатора | 405 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 172,91 ₴




