
Радіатор охолодження BMW X5 (E53) 3.0d/3.0/4.4i 00-06 (M57/M54/M62), NRF 55329
5 061,52 ₴
- В наявності
- Код: 55329
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження BMW X5 (E53) 3.0d/3.0/4.4i 00-06 (M57/M54/M62), NRF 55329. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
55329
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
55329 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E53) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 55329 |
| Кросс-номери | 004-017-0025, 004-017-0025-B, 0102.3108, 050033N, 06002275, 08.11.038, 10-25166-SX, 103398, 104.083, 104.083/A, 1439103, 17101439103, 17107544668, 17117544668, 350213177700, 351980, 60788A, 734895, 7544668, BM820R002, BWA2275, CR 566 000P, CR 566 000S |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 594 мм |
| Ширина ядра радіатора | 590 мм |
| Глибина ядра радіатора | 29 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 29 |
| Довжина мережі [мм] | 594 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 590 |
| для оригінального номера | 1439103 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 061,52 ₴










