Радіатор пічки Fiat Ducato 1.9-2.5D 89-, NRF 53235. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53235
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53235 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DUCATO Panorama (290) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 71 л.с. | 1990–1994 |
| 1.9 TD 82 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 D 4x4 75 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 95 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 4x4 95 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 4x4 95 л.с. | 1991–1994 |
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (290) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1990–1994 |
| 1.9 TD 82 л.с. | 1989–1994 |
| 2.0 84 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 D 4x4 75 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 95 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 4x4 95 л.с. | 1990–1994 |
| FIAT — DUCATO фургон (290) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 71 л.с. | 1990–1994 |
| 1.9 TD 82 л.с. | 1989–1994 |
| 2.5 D 4x4 75 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 95 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TD 4x4 95 л.с. | 1990–1994 |
| FIAT — TALENTO c бортовой платформой/ходовая часть (290) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (290UAK, 290UTK) 71 л.с. | 1989–1994 |
| 2.0 (290UA4) 75 л.с. | 1989–1994 |
| FIAT — TALENTO автобус (290) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (290UEHK) 71 л.с. | 1989–1994 |
| 2.0 (290UEH4) 75 л.с. | 1989–1994 |
| FIAT — TALENTO фургон (290) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (290UK) 71 л.с. | 1989–1994 |
| 2.0 (290U4) 75 л.с. | 1989–1994 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53235 |
| Кросс-номери | 016-015-0015, 169030N, 350218056000, 40006173, 644862, 644862, 7661840, 812337, 93549, DCM1181, DRR09030, M-2110520, PEA6173, WG1919936 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 245 мм |
| Ширина ядра радіатора | 177 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 245 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 177 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 904,85 ₴








