
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Kia Sorento 2.5CRDI/3.3 V6 02-11, NRF 35979
6 131,51 ₴
- В наявності
- Код: 35979
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Kia Sorento 2.5CRDI/3.3 V6 02-11, NRF 35979. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35979
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35979 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SORENTO I (JC) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.3 V6 4WD 248 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35979 |
| Кросс-номери | 0227631, 0228805, 024-016-0015, 0833.3040, 105458, 1770-0152, 261023, 342625, 43382, 43382/O, 448C0255, 512053N, 7800335, 822712, 83005123, 940436, 976063E900, 976063E901, AC830147, C12518, CCS-KA-012, DCC1938, KA5123D, LRAC 08E1, RC-0065, SKCD-0110436 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 560 мм |
| Ширина ядра радіатора | 430 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 12,9 |
| Випускн.-Ø [мм] | 9 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 560 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Ширина мережі [мм] | 430 |
| обмеження виробника | Halla HCC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 131,51 ₴










