
Радіатор охолодження Renault Trafic 2.5dCi 03- (445x780x18), NRF 58330
5 257,40 ₴
- В наявності
- Код: 58330
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Trafic 2.5dCi 03- (445x780x18)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58330 |
| Кросс-номери | 0209.2032, 042-017-0027, 103351, 123.140, 1554107, 1740-0184, 180015N, 2140000Q0M, 2140000QAP, 2140000QAT, 350213213400, 43002313, 4412817, 4414578, 4414579, 63818A, 732902, 7705156, 7711368941, 8200019380, 8200297815, 91168177, 91168177, 91168178 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Ширина ядра радіатора | 445 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 780 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 445 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 257,40 ₴







