
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) BMW X5 (E70/F15/F85)/X6 (E71/E72/F16/F86) 09-19 N57/N63/S63, NRF 350569
5 274,24 ₴
- В наявності
- Код: 350569
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) BMW X5 (E70/F15/F85)/X6 (E71/E72/F16/F86) 09-19 N57/N63/S63, NRF 350569. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350569
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350569 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 555 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 575 л.с. | 2014–н.в. |
| M 50 d 381 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40 d 313 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 50 i 449 л.с. | 2012–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ActiveHybrid 485 л.с. | 2010–н.в. |
| M 555 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 50 d 381 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 50 i 450 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350569 |
| Кросс-номери | 001-10-27948, 004-016-0028, 0222519, 052028N, 06005474, 342505, 6450 9166 098, 6450 9239 944, 64509166098, 64509239944, 940339, AC 269 000P, AC 269 000S, BM825C001, BW5474D, BW5474D, CCS-BM-023, DCC1578, KTT110577, M-7050890, WG2330313, 06005474 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 585 мм |
| Ширина ядра радіатора | 521 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 274,24 ₴




