
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Nissan Qashqai 1.5 07-, NRF 35974
5 307,41 ₴
- В наявності
- Код: 35974
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Nissan Qashqai 1.5 07-, NRF 35974. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35974
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35974 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35974 |
| Кросс-номери | 001-10-23033, 0224038, 035-016-0031, 072034N, 0821.3043, 104579, 13005283, 260446, 345260, 350203841000, 43282, 448C0132, 667328, 7800080, 814009, 822733, 92100JD500, 92100JD50A, 92100JD51A, 940040, 940417, AC 605 000S, AC873694, C12221, CCS-NS-017 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 595 мм |
| Ширина ядра радіатора | 395 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 595 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | M10x1,25 |
| Ширина мережі [мм] | 395 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 307,41 ₴








