Радіатор пічки Nissan Qashqai/X-Trail 07-14, NRF 54362. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54362
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54362 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T31) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 FWD 141 л.с. | 2007–2013 |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi FWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 FWD 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 169 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54362 |
| Кросс-номери | 0621.3003, 079008N, 13016700, 27140BR20A, 27140BR20C, 27140BR22A, 27140BR22C, 27140EY20A, 27140EY22A, 27140JD20A, 27140JG42A, 346650, 72216, 811511, 94045, AH 254 000S, DN6466, M-2190790, WG2162115, WG2180129 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 172 мм |
| Ширина ядра радіатора | 185 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 172 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 536,75 ₴





