
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Rav4 1.8/2.0 00-05, NRF 35381
4 369,89 ₴
- В наявності
- Код: 35381
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Rav4 1.8/2.0 00-05, NRF 35381. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35381
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35381 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 VVTi 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 D-4D 4WD 116 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 VVTi 4WD 150 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35381 |
| Кросс-номери | 0223745, 051-016-0014, 0815.3019, 103320, 10-45037-SX, 1770-0401, 212018N, 260064, 350203388000, 383400, 448C0071, 53005281, 53569, 667036, 728M65, 7800230, 814218, 8668600, 8846042060, 8846042070, 8846042080, 8846042090, 8880400375, 94741, A70-62-0010 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 720 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 380 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 369,89 ₴







