
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai ix35 2.0 CRDi 09-, NRF 350334
4 322,09 ₴
- В наявності
- Код: 350334
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai ix35 2.0 CRDi 09-, NRF 350334. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350334
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350334 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ix35 (LM, EL, ELH) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 184 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350334 |
| Кросс-номери | 814396, 83005151, 940207, 976062S000, 976062S001, AC768000S |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 485 мм |
| Ширина ядра радіатора | 376 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | ix35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 322,09 ₴


