
Радіатор кондиціонера Fiat Doblo/Opel Combo 1.3-2.0D 10-, NRF 35940
3 486,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35940
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Fiat Doblo/Opel Combo 1.3-2.0D 10-, NRF 35940. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35940
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35940 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DOBLO Combi (152, 263) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.3 D Multijet (263AXU1A) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 Natural Power 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet (263AXE1B) 100 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D Multijet 135 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — DOBLO c бортовой платформой/ходовая часть (263_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.3 D Multijet (263.HXT1A, 263.YXT1A) 80 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.3 D Multijet (263.HXU1A, 263.YXU1A) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 Natural Power 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 D Multijet (263.HXN1B, 263.YXN1B) 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D Multijet 135 л.с. | 2010–н.в. |
| FIAT — DOBLO Фургон/универсал (263_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 80 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.3 D Multijet (263WXU1A) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 Natural Power 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 D Multijet (263.WXN1B, 263.ZXN1B) 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D Multijet 135 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — COMBO Tour (X12) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 CDTI (C26, D26, E26, C05) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CNG 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTI | 2015–н.в. |
| 1.6 CDTI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (X12) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 CDTI (B05) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CNG 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTI | 2015–н.в. |
| 1.6 CDTI 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTI 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 135 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35940 |
| Кросс-номери | 016-016-0031, 0223136, 0804.2080, 082049N, 105601, 1680000880, 17005396, 1770-0185, 1850226, 1850282, 261106, 350203619000, 378300, 43371, 51838048, 51937924, 667136, 7800190, 814377, 940169, 95510682, 95510682, 95515037, 95515037, AC 634 000P |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 622 мм |
| Ширина ядра радіатора | 298 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 12 |
| Випускн.-Ø [мм] | 9 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 622 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Ширина мережі [мм] | 298 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 486,25 ₴




