
Радіатор кондиціонера Citroen Jumper/Peugeot Boxer 2.0-3.0HDI 06- (Економ-клас), NRF 35895
4 646,96 ₴
- В наявності
- Код: 35895
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Citroen Jumper/Peugeot Boxer 2.0-3.0HDI 06- (Економ-клас), NRF 35895. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35895
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35895 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 110 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 130 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 130 4x4 130 л.с. | 2015–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 163 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 BlueHDi 160 4x4 163 л.с. | 2015–2019 |
| 2.2 HDi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| CITROEN — JUMPER автобус (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 130 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 160 | 2015–н.в. |
| 2.2 HDi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 110 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 130 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 150 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 HDi 155 157 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 HDi 160 157 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 HDi 180 177 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 100 Multijet 2,2 D 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 113 л.с. | 2011–н.в. |
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 158 л.с. | 2006–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 3.0 D Multijet 177 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — DUCATO автобус (250) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 100 Multijet 2,2 D 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2014–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 113 л.с. | 2011–н.в. |
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 140 Multijet 2,3 D 140 л.с. | 2019–н.в. |
| 140 Natural Power 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 3,0 D 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 160 Multijet 2,3 D 160 л.с. | 2019–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 158 л.с. | 2006–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D 177 л.с. | 2019–н.в. |
| 3.0 D Multijet 177 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — DUCATO фургон (250) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 100 Multijet 2,2 D 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2014–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 113 л.с. | 2011–н.в. |
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 4x4 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 140 Multijet 2,3 D 140 л.с. | 2019–н.в. |
| 140 Natural Power 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 160 Multijet 2,3 D 160 л.с. | 2019–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 158 л.с. | 2006–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 3.0 D Multijet 177 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35895 |
| Кросс-номери | 009-016-0004, 0225500, 0225502, 062009N, 062011N, 0804.2070, 09005246, 104480, 10-45407-SX, 12.78003, 12.78004, 1344098080, 1361236080, 1371428080, 1391281080, 1399110080, 1610136780, 1610136780, 1610161780, 1610161780, 1610161780, 1623816180 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 370 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 700 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 370 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 646,96 ₴




