
Радіатор охолодження Daewoo Lanos 1.4-1.6 97- (382x500x16), NRF 59122
2 410,31 ₴
- В наявності
- Код: 59122
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Daewoo Lanos 1.4-1.6 97- (382x500x16), NRF 59122. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59122
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59122 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAEWOO — NUBIRA (KLAJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| 2.0 16V 133 л.с. | 1997–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA Break (KLAJ) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 2.0 16V 133 л.с. | 1997–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA седан (KLAJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| 2.0 16V 133 л.с. | 1997–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59122 |
| Кросс-номери | 011-017-0005, 32175, 348205, 510065N, 52484500, 61644, 701544, 7705016, 96181931, 96351263, 96559565, M-0560280, MK-1115, P96351263, PR 1106A2, WG1723648 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 500 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 382 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 410,31 ₴





