Радіатор охолодження Audi A4/Seat Exeo 01-, NRF 50543. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
50543
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
50543 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8E2, B6) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2004 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2000–2004 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2002–2004 |
| AUDI — A4 (8EC, B7) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 163 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 130 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2008 |
| AUDI — A4 Avant (8E5, B6) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 2001–2002 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2001–2004 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2002–2004 |
| AUDI — A4 Avant (8ED, B7) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 163 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 130 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2008 |
| AUDI — A4 B7 Кабриолет (8HE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 163 л.с. | 2006–2009 |
| AUDI — A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2009 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 TFSI 16V 200 л.с. | 2006–2009 |
| AUDI — A6 (4B2, C5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 130 л.с. | 2001–2005 |
| SEAT — EXEO (3R2) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2009–н.в. |
| SEAT — EXEO ST (3R5) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 150 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50543 |
| Кросс-номери | 003-017-0016, 0110.3122, 0110.9122, 03002202, 03002241, 037-017-0092, 102.098, 102.098/A, 10-25178-SX, 103372, 1550610, 1740-0020, 32187, 32878, 350213196600, 352900, 480036N, 50543A, 60305A, 60353, 702-0014, 702-0014-R, 702-0021, 734269, 8E0121251AE |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 630 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 408 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 778,28 ₴







