
Радіатор кондиціонера Mazda CX-7 2.2D/2.3/2.5 06-14, NRF 35881
4 311,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35881
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Mazda CX-7 2.2D/2.3/2.5 06-14, NRF 35881. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35881
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35881 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-7 (ER) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 AWD 248 л.с. | 2006–2012 |
| 2.3 DISi 241 л.с. | 2006–2009 |
| 2.3 MZR DISI Turbo AWD 238 л.с. | 2006–2014 |
| 2.2 MZR-CD 173 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD AWD 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 MZR DISI Turbo 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.3 MZR DISI Turbo 260 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.5 MZR 163 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35881 |
| Кросс-номери | 030-016-0020, 0825.3019, 10-45664-SX, 105197, 112038N, 261204, 27005240, 350203074003, 350203990000, 361340, 43413, 7800529, 814235, 940049, AC 642 000S, AC830212, CCS-MZ-015, CF20189, CND253019, CND253019, CND253019, DCC1675, DCN44013, EGY16148ZB |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 605 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 13 |
| Випускн.-Ø [мм] | 9,6 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 605 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 311,41 ₴










