
Радіатор охолодження Hyundai Santa Fe 2.4 12- (АКПП), NRF 550091
6 013,23 ₴
- В наявності
- Код: 550091
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Hyundai Santa Fe 2.4 12- (АКПП), NRF 550091. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550091
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550091 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FE III (DM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 CCVT AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 192 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550091 |
| Кросс-номери | 253102W800, 253102W890, 675068 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 482 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 013,23 ₴




