
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Ford Transit Custom V362 2.0 EcoBlue/2.2 TDCi 12-, NRF 350532
6 627,87 ₴
- В наявності
- Код: 350532
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Ford Transit Custom V362 2.0 EcoBlue/2.2 TDCi 12-, NRF 350532. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350532
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350532 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TOURNEO CUSTOM автобус (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 170 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 170 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350532 |
| Кросс-номери | 18015730, 2006299, 2719023, 940829, AC1151000S, GK2119710AA, GK2119710AB |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 729 мм |
| Ширина ядра радіатора | 347 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18.5 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 627,87 ₴




