
Радіатор кондиціонера Opel Astra H 1.3-1.9TDI 05-, NRF 35598
3 435,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35598
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Opel Astra H 1.3-1.9TDI 05-, NRF 35598. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35598
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35598 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA A+ седан (L69) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTi 110 л.с. | 2007–н.в. |
| OPEL — ASTRA H (L48) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY Наклонная задняя часть (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI (L48) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY седан (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTi (L69) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY универсал (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTi (L35) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTi 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35598 |
| Кросс-номери | 0221605, 037-016-0029, 0807.2026, 103831, 10-45195-SX, 110528, 13129195, 13129195, 152017N, 1610160680, 1770-0375, 1850099, 1850099, 193831, 260015, 30311506CP, 350203764000, 350203884000, 37005368, 393600, 43135, 448C0019, 667019, 7800011, 812747 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Ширина ядра радіатора | 370 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,7 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11,7 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 370 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | M10x1,25 |
| Ширина мережі [мм] | 370 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 435,17 ₴




