
Радіатор кондиціонера Nissan Micra/Renault Clio 1.2/1.5dCi 03-, NRF 35886
7 957,70 ₴
- В наявності
- Код: 35886
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Nissan Micra/Renault Clio 1.2/1.5dCi 03-, NRF 35886. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35886
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35886 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — MARCH III (K12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2003–2010 |
| RENAULT — CLIO Grandtour (KR0/1_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V Hi-Flex (KR0S) 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 16V (KR02, KR0J) 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 16V (KR0E) 78 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (KR0F) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KR0G) 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KR0H) 106 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — CLIO III (BR0/1, CR0/1) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 78 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 16V (BR0P, CR0P) 101 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) 65 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 64 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 88 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi (BR0H, CR0H) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (BR17, CR17) 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 82 л.с. | 2007–2012 |
| RENAULT — CLIO III фургон (SB_, SR_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–2010 |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–2007 |
| RENAULT — MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V (JP0W) 101 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0D, JP0D) 82 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0E, JP0E) 65 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0F, JP0F) 86 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 dCi (FP0G, JP0G) 68 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35886 |
| Кросс-номери | 21400AX302, 260708, 342580, 667149, 75322, 8200134606, 8200149953, 8200289181, 8200289184, 8200552787, 8200688382, 8200688390, AC819189, C12254, WG2016759, WG2161171 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 384 мм |
| Глибина ядра радіатора | 38 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 38 |
| Довжина мережі [мм] | 500 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | M10x1,25 |
| Ширина мережі [мм] | 384 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 957,70 ₴




