
Радіатор кондиціонера Renault Kangoo 1.5 dCi 05-, NRF 350058
6 600,43 ₴
- В наявності
- Код: 350058
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Renault Kangoo 1.5 dCi 05-, NRF 350058. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350058
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350058 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — KANGOO Express (FC0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 61 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350058 |
| Кросс-номери | 667164, 7711497454, 8200267994, 8200732379, 822714, AC833561, C12489, WG2016773 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 384 мм |
| Глибина ядра радіатора | 38 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11,1 |
| Глибина мережі [мм] | 38 |
| Довжина мережі [мм] | 500 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Ширина мережі [мм] | 384 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600,43 ₴




