
Радіатор охолодження Honda Accord VII 2.4 03-08, NRF 53393
5 149,73 ₴
- В наявності
- Код: 53393
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Honda Accord VII 2.4 03-08, NRF 53393. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53393
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53393 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD EURO VIII (CL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (CL9) 190 л.с. | 2003–н.в. |
| HONDA — ACCORD VII Tourer (CM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (CM2) 190 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53393 |
| Кросс-номери | 0119.3021, 100038N, 104517, 111.081, 1740-0200, 19010RBBE01, 19010RBBE51, 25002179, 3071-1011, 341955, 68112, 735049, BSG 35-520-003, DCM2179, DRM40023, HD2179, LRc 231BB, MK-1449, RDA193021, RDA193021, RDA193021, WG1722274, WG1919594 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 718 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 718 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 149,73 ₴







