
Радіатор охолодження MB A-Class (W168) 97-04 (M166), NRF 54718
5 646,91 ₴
- В наявності
- Код: 54718
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження MB A-Class (W168) 97-04 (M166)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54718 |
| Кросс-номери | 0106.3005, 049-017-0003-B, 054-017-0014, 054-017-0014-1, 10-25894-SX, 118.055, 118.055/A, 121220N, 1551042, 1685000202, 1685000302, 1685000602, 1685002002, 30002248, 62661A, 732587, A1685000202, A1685000302, A1685000602, A1685002002, AC230096 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 358 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 358 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 646,91 ₴







