
Радіатор пічки BMW X1 (E84) 09- N46/N20/N47, NRF 54495
2 857,24 ₴
- В наявності
- Код: 54495
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки BMW X1 (E84) 09- N46/N20/N47, NRF 54495. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54495
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54495 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E90) (29) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–2011 |
| 316 i 116 л.с. | 2006–2011 |
| 318 d 122 л.с. | 2005–2011 |
| 318 d 143 л.с. | 2005–2011 |
| 318 d 136 л.с. | 2007–2011 |
| 318 i 129 л.с. | 2005–2007 |
| 318 i 143 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 150 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 177 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 i 150 л.с. | 2005–2007 |
| 320 i 170 л.с. | 2007–2011 |
| 320 si 173 л.с. | 2006–2011 |
| 323 i 177 л.с. | 2006–2011 |
| 325 d 197 л.с. | 2006–2011 |
| 325 d 204 л.с. | 2010–2011 |
| 325 i 218 л.с. | 2005–2011 |
| 325 i 218 л.с. | 2007–2011 |
| 325 xi 218 л.с. | 2005–2011 |
| 330 d 231 л.с. | 2005–2011 |
| 330 d 245 л.с. | 2009–2011 |
| 330 i | 2007–2011 |
| 330 i 258 л.с. | 2005–2011 |
| 330 i 272 л.с. | 2007–2011 |
| 335 d 286 л.с. | 2006–2011 |
| 335 i 326 л.с. | 2006–2011 |
| 335 i 306 л.с. | 2006–2011 |
| M3 420 л.с. | 2007–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (26) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 318 i 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 323 i 190 л.с. | 2006–2008 |
| 325 d 197 л.с. | 2006–н.в. |
| 325 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 d 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 330 i 272 л.с. | 2007–2012 |
| 330 i 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 335 d 286 л.с. | 2006–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2006–2012 |
| 335 i 306 л.с. | 2006–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2008–2012 |
| 335 xi 326 л.с. | 2007–2008 |
| BMW — X1 (E84) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 20 d 163 л.с. | 2010–2015 |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2012–2015 |
| sDrive 16 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 18 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54495 |
| Кросс-номери | 64119190596 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 170 мм |
| Ширина ядра радіатора | 282 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 857,24 ₴

