
Радіатор охолодження Nissan Sunny 1.4/1.6 88-95, NRF 53583
3 298,24 ₴
- В наявності
- Код: 53583
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Nissan Sunny 1.4/1.6 88-95, NRF 53583. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53583
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53583 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ALMERA (N15) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 87 л.с. | 1995–2000 |
| 1.4 GX,LX 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 99 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 SLX 90 л.с. | 1995–2000 |
| NISSAN — ALMERA Наклонная задняя часть (N15) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 87 л.с. | 1995–2000 |
| 1.4 S,GX,LX 75 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 99 л.с. | 1995–2000 |
| 1.6 SR,SLX 90 л.с. | 1995–2000 |
| NISSAN — HIKARI II Наклонная задняя часть (N13) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 LX 75 л.с. | 1989–1991 |
| NISSAN — PULSAR II (N13) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 LX 75 л.с. | 1988–1991 |
| NISSAN — PULSAR III (N14) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1990–1995 |
| 1.4 i 16V 87 л.с. | 1990–1995 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1990–1995 |
| 1.6 i 16V 102 л.с. | 1992–1995 |
| NISSAN — PULSAR III Наклонная задняя часть (N14) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1990–1995 |
| 1.4 i 16V 87 л.с. | 1990–1995 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1990–1995 |
| NISSAN — PULSAR V Наклонная задняя часть (N14) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1990–1995 |
| 1.4 i 16V 87 л.с. | 1990–1995 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1990–1995 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53583 |
| Кросс-номери | 0121.2532, 019M30, 070150N, 100649, 10-25121-SX, 13002123, 214100M004, 214100M007, 2141050Y10, 2141050Y11, 2141062C00, 2141062C01, 62949, 731664, CR 127 000S, DCM1797, DN2123, R12212, RDA212532, RDA212532, RDA212532, WG1722425, WG2182482 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 518 мм |
| Ширина ядра радіатора | 320 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 518 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 320 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 298,24 ₴







