
Радіатор охолодження Nissan X-Trail 2.0/2.5 01-13, NRF 53452
4 757,49 ₴
- В наявності
- Код: 53452
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Nissan X-Trail 2.0/2.5 01-13, NRF 53452. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53452
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53452 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — X-TRAIL (T30) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2001–2013 |
| 2.0 4x4 150 л.с. | 2001–2013 |
| 2.5 4x4 179 л.с. | 2002–2013 |
| 2.0 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.0 4x4 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 4x4 165 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53452 |
| Кросс-номери | 0121.3039, 035-017-0027, 070118N, 10-26715-SX, 103347, 120.129, 13002238, 1740-0251, 214108H900, 21410EQ30A, 21410EQ30B, 32460, 3341-1034, 360600, 53419, 62786A, 68705A, 735063, 8608500, AC658946, CR 1490 000S, D7M063TT, DCM1838, DN2238, DRM46004 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 686 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 686 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 757,49 ₴








