
Радіатор охолодження Audi A6 2.0 TDI 18-/Q7 3.0 TFSI/3.0 TDI 15-19, NRF 550255
6 066,38 ₴
- В наявності
- Код: 550255
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Audi A6 2.0 TDI 18-/Q7 3.0 TFSI/3.0 TDI 15-19
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550255 |
| Кросс-номери | 03012726, 4M0145804AA, 701305 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 480 мм |
| Глибина ядра радіатора | 28 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 066,38 ₴




