
Радіатор охолодження Ford Maverick 2.7TD 96-98/Nissan Terrano 2.4/2.7TD 93-07, NRF 52082
5 776,09 ₴
- В наявності
- Код: 52082
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Ford Maverick 2.7TD 96-98/Nissan Terrano 2.4/2.7TD 93-07, NRF 52082. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
52082
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
52082 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MAVERICK (UDS, UNS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 118 л.с. | 1996–1998 |
| 2.4 i (UDS) 116 л.с. | 1996–1998 |
| 2.7 TD 125 л.с. | 1996–1998 |
| NISSAN — MISTRAL II (R20) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD 118 л.с. | 1996–н.в. |
| 2.4 4WD 116 л.с. | 1996–2002 |
| 2.4 i 12V 4WD 124 л.с. | 1993–1996 |
| 2.7 TD 4WD 101 л.с. | 1993–2002 |
| 2.7 TDi 4WD 125 л.с. | 1996–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 52082 |
| Кросс-номери | 0121.3072, 072290N, 102933, 120.088, 120.142, 120.142/A, 13002262, 13002300, 1958982, 214103F500, 214107F000, 214107F400, 2145007F000, 68708A, DCM1851, DN2300, DRM46020, M-0190520, MK-1016, R12580, RDA213072, RDA213072, RDA213072, WG1721801 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 648 мм |
| Ширина ядра радіатора | 500 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan, Ford |
| Сумісність з моделлю | Maverick, Terrano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 648 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 776,09 ₴






