
Радіатор пічки Chevrolet Lacetti/Daewoo Nubira 1.4-1.8/2.0D 05-, NRF 54270
1 401,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54270
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Chevrolet Lacetti/Daewoo Nubira 1.4-1.8/2.0D 05-, NRF 54270. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54270
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54270 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — ESTATE универсал (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 D 121 л.с. | 2007–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI (J200) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 95 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 91 л.с. | 2005–2009 |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 D 121 л.с. | 2007–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI седан (J200) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2013 |
| 1.6 109 л.с. | 2005–2013 |
| 1.8 122 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 122 л.с. | 2003–2013 |
| 1.8 90 л.с. | 2003–2009 |
| CHEVROLET — LACETTI универсал (J200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — NUBIRA седан (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2007 |
| 1.4 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 D 121 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — GENTRA седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 107 л.с. | 2013–н.в. |
| DAEWOO — LACETTI Наклонная задняя часть (KLAN) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 95 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2004–н.в. |
| DAEWOO — LACETTI седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 106 л.с. | 1999–2003 |
| DAEWOO — NUBIRA Break (KLAN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA седан (KLAN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54270 |
| Кросс-номери | 011-015-0005, 0631.3007, 10-35105-SX, 1760-0101, 32205, 346315, 350218432000, 519011N, 76509, 7760061, 81006088, 811541, 93088, 96554446, 96554446, 9908350, DCM1280, DWA6088, MK-5045, P96554446, P96554446, RH-0067, RSD313007, RSD313007, RSD313007 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 168 мм |
| Ширина ядра радіатора | 177 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 168 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 177 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 401,24 ₴




