
Радіатор охолодження Opel Insigna A 1.6 CDTi 15-17, NRF 50047
8 943,12 ₴
- В наявності
- Код: 50047
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Insigna A 1.6 CDTi 15-17, NRF 50047. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
50047
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
50047 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — INSIGNIA (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 2.0 CDTI 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 | 2014–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA седан (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 2.0 CDTI 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 2.0 CDTI 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50047 |
| Кросс-номери | 0107.3130, 1300373, 1300374, 13437343, 13437347, 150147N, 355645, 39086761, 39086762, 50047, 606049, BSG 65-520-062, CR 928 000P, CR 928 000S, D7X106TT, OL2726, OL2726, WG2184150, WG2184151, WG2184516 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 943,12 ₴




