
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Nissan Juke 1.6 10-19, NRF 350422
4 371,72 ₴
- В наявності
- Код: 350422
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Nissan Juke 1.6 10-19, NRF 350422. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350422
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350422 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — JUKE (F15) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 4x4 200 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350422 |
| Кросс-номери | 0224007, 035-016-0024, 072052N, 13015401, 1770-0284, 343165, 7800437, 814454, 8880400597, 921001KC0A, 921003DD0A, 940384, C12805, CCS-NS-011, DN5401D, DN5401D, DNA5401, DNA5401, DS700C001, KTT110684, N657-26, WG2160497, WG2160679 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 487 мм |
| Ширина ядра радіатора | 406 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Juke |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 371,72 ₴




