
Радіатор охолодження Nissan Leaf 10- EM57/EM61, NRF 550067
6 184,79 ₴
- В наявності
- Код: 550067
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Nissan Leaf 10- EM57/EM61, NRF 550067. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550067
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550067 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — LEAF (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 109 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NV200 EVALIA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| e-NV 109 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — NV200 фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| e-NV 109 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550067 |
| Кросс-номери | 070004N, 107981, 214103NF0A, 214103NL0A, 214103NL1A, 214103NL2A, 550067, 68765, 68773, DRM46105, WG2184551 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 298 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 184,79 ₴




