
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Mazda 3/6 1.5/2.2D 12-, NRF 350370
8 233,81 ₴
- В наявності
- Код: 350370
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Mazda 3/6 1.5/2.2D 12-, NRF 350370. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350370
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350370 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 (BM) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2013–н.в. |
| Skyaktiv-G 100 100 л.с. | 2013–н.в. |
| Skyaktiv-G 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| Skyaktiv-G 165 165 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BM) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2014–н.в. |
| Skyaktiv-G 100 100 л.с. | 2014–н.в. |
| Skyaktiv-G 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350370 |
| Кросс-номери | 27015260, GHP9-61-480, GHP9-61-480A |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 662 мм |
| Ширина ядра радіатора | 387 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 233,81 ₴




