
Радіатор охолодження Audi A6 Allroad 2.5D-2.7D 97-, NRF 53443
4 895,67 ₴
- В наявності
- Код: 53443
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Audi A6 Allroad 2.5D-2.7D 97-, NRF 53443. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53443
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53443 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4B2, C5) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.7 T 230 л.с. | 1999–2005 |
| 2.7 T quattro 230 л.с. | 1997–2005 |
| 2.7 T quattro 250 л.с. | 2001–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.7 T 230 л.с. | 1999–2005 |
| 2.7 T quattro 230 л.с. | 1997–2005 |
| 2.7 T quattro 250 л.с. | 2001–2005 |
| AUDI — ALLROAD (4BH, C5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 T quattro 250 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53443 |
| Кросс-номери | 001M16, 003-017-0008, 003-017-0008-B, 0110.3006, 03002139, 102.061, 102.061/A, 102028, 10-25249-SX, 1550625, 1740-0026, 32538, 355530, 480140N, 4B0121251, 4B0121251L, 60316, 60422A, 702-0001, 702-0017, 734752, AC266887, AD032R010, AI2139, CR 1416 000S |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 631 мм |
| Ширина ядра радіатора | 449 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 631 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 449 |
| для оригінального номера | 4B0121251L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 895,67 ₴






