
Радіатор кондиціонера Audi A1/VW Polo 09-18, NRF 35910
3 874,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35910
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Audi A1/VW Polo 09-18, NRF 35910. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35910
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35910 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TFSI 192 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 256 л.с. | 2012–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TFSI 192 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — FABIA (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 л.с. | 2006–2014 |
| 1.2 70 л.с. | 2007–2014 |
| 1.2 12V 60 л.с. | 2011–2014 |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2014 |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| 1.4 TSI RS 180 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 105 л.с. | 2007–2014 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| SKODA — FABIA Combi (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 л.с. | 2007–2014 |
| 1.2 70 л.с. | 2007–2014 |
| 1.2 12V 60 л.с. | 2011–2014 |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| SKODA — PRAKTIK (5J) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 70 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — ROOMSTER Praktik (5J) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 70 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35910 |
| Кросс-номери | 003-016-0022, 0224821, 0810.3044, 10-45199-SX, 105463, 110535, 260739, 30311644CP, 332000N, 342395, 350203715000, 350203821000, 43354, 43354/O, 448C0097, 49005038, 5761-9802, 667026, 6C0816411, 6C0816411, 6C0816411, 6C0816411A, 6C0816411A, 6C0816411B |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 336 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,7 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 565 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Хладагент | R 134a |
| Ширина мережі [мм] | 336 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 874,77 ₴



