
Радіатор охолодження MB E-class (W212) 1.8-3.5 07-, NRF 58335
6 105,01 ₴
- В наявності
- Код: 58335
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження MB E-class (W212) 1.8-3.5 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58335 |
| Кросс-номери | 001-10-24258, 0106.3109, 054-017-0078, 10-26554-SX, 105415, 118.197, 120051N, 1740-0327, 2045000403, 2045001503, 2045001603, 2045002803, 2045004303, 30002452, 30002475, 345975, 350213163300, 470R0348, 67161, 67168, 735285, 7700030, 8167205, A2045000403 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 427 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 27 |
| Довжина мережі [мм] | 640 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 427 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 105,01 ₴










