
Радіатор охолодження Jeep Cherokee/Chrysler 200 2.4/3.2 V6 13-, NRF 550123
7 369,39 ₴
- В наявності
- Код: 550123
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Jeep Cherokee/Chrysler 200 2.4/3.2 V6 13-, NRF 550123. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550123
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550123 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — CHEROKEE (KL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.4 4x4 177 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550123 |
| Кросс-номери | 520001N, 606524, 68197299AA, 68197299AB, 68197299AC, D7Y081TT |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 675 мм |
| Ширина ядра радіатора | 434 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 675 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 434 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 369,39 ₴









